Üdvözöljük iskolánk weboldalán

2019.12.04 Szavalóverseny

 Megcéloztuk a legszebb álmot

A Március 15-e Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája már 15. éve rendezi meg térségi szavaló versenyét, melyen a környező települések: városok és falvak, általános és középiskolák tanulói mérik össze versmondásban, műértésben és kommunikációs készségben megszerzett tudásukat. Iskolánkat a hatvani Grassalkovich Antal Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Felnőttek Általános Iskoláját Forró Máté ÉVE 2/10. osztályos Élelmiszer- és vegyi áru eladó, Jancsó Marcell ÉVE 2/10. osztályos Élelmiszer- és vegyi áru eladó, és Szabó Klaudia 1/9. Előkészítő osztályos tanuló képviselhette. A színvonalas versenyen a középiskolások körében 35 fő mérette meg magát. Oroján Erzsébet igazgató asszony megnyitója után a kastély épület egyik legszebb termében elkezdődött a verseny. A tanulók már nagyon izgultak, de a felkészülés munkájának szép eredménye lett: Forró Máté különdíjban, és a zsűri dicséretében részesült, mert lenyűgözte őket magával ragadó előadásmódjával.

                                    

GALÉRIA