Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Második angol nyelvi tábor Fifth day

2015.08. 19-én az utolsó napot az eddigiekhez hasonlóan reggeli közös imádsággal kezdték, melyben azokról a lehetőségekről volt szó, ami minden gyermekben ott lakozik. Arra buzdítottak egész hét során a kortárs mentorok, hogy ezeket csak meg kell találniuk magukban és minden egyes ember elérheti azt a cél, amit kitűzött maga elé. A csoportok ezt követően elénekelték a közös énekeket, átbeszélték a tanultakat és megismételték a héten hallott igéket, bibliai eseményeket. Utolsó foglalkozásaként pedig készültek az iskola előtt bemutatandó műsorukra. Főpróbát követően egy gyors megbeszélés után elkezdődött a bemutató. Először az iskola tanulói készültek búcsúztató összeállítással, mintegy elköszönve vendégeinktől és megköszönve nekik a hét fáradságos, lelkiismeretes munkát. Minden csoport színvonalas kis produkciót adott elő. Iskolánk diákjai meglepetéssel készültek a vendégeinknek, bábelőadást mutattak be, amely meséket a mi gyerekeink írtak meg és játszották el. Iskolánk egyik diákja énekelt is egy szép magyar és egy angol nyelvű dalt, ami elnyerte a vendégek tetszését. Meglepetést okozva ezzel vendégeinknek, hogy ennyi tehetséges diák jár iskolánkba. Zárásként a diákok egy-egy oklevelet vehettek át, amely igazolta a hét sikeres angol nyelv elsajátítását. Megkoronázva a napot közös ebéddel zártunk, ami egy remek gulyás volt Feri bácsi készítésében.

GALÉRIA